FINANSINĖS SKAIČIUOKLĖS

Skaičiuoklės – pačios viso darbo nepadarys, bet tikrai dažnai daug patogiau naudotis skaičiuokle nei kalkuliatoriumi, įsimenant iš karto kelis skaičius, ar pačiam suvedinėti formules bei gaišti laiką kol įsitikinsite jų teisingumu. 

Čia viskas paruošta Jūsų patogumui. Tereikia užeiti į svetainę, susirasti norimą skaičiuoklę, ir skaičiuoti. Šioje svetainėje yra beveik visų finansinių rodiklių skaičiuoklės, taip pat daug skaičiuoklių iš kitų temų: investavimo, finansų analizės, asmeninių finansų ir kt.

 

Didžioji dalis mūsų skaičiuoklių sukurta Flash aplinkoje, ir deja, mobiliuosiuose įrenginiuose (išskyrus kai kurias Android versijas) neveikia. Pamažu didėjanti skaičiuoklių dalis pritaikyta visiems įrenginiams. 

Naudojimasis finansinėmis skaičiuoklėmis: Jei skaičiuoklė priskirta prie aprašomos temos (pavyzdžiui, "EBITDA skaičiuoklė"), tai dažniausiai skaičiuoklė bus apačioje, po tekstu. Daug kur nurodyta valiuta "EUR", tačiau, žinoma, taip pat galite skaičiuoti ir kitomis valiutomis, kol nepainiosite skirtingų skaičių.


BUHALTERINĖS SKAIČIUOKLĖS:
PASKOLŲ SKAIČIUOKLĖS:
​ASMENINIŲ FINANSŲ SKAIČIUOKLĖS:
FINANSŲ ANALIZĖS IR VERSLO:
  POPULIARIOSIOS SKAIČIUOKLĖS:
ĮDOMIOSIOS SKAIČIUOKLĖS​:
INVESTAVIMO SKAIČIUOKLĖS:
FINANSINIŲ RODIKLIŲ SKAIČIUOKLĖS:


Daugiau 'finansinių rodiklių skaičiuoklių' rasite kartu su rodikliais:
FINANSINIAI RODIKLIAI