Greitųjų kreditų skaičiuoklė

Tema: Skaičiuoklės

Terminas anglų kalba: Fast Loan Calculator


greitieji kreditai skaiciuokle      

Pirmas kreditas nemokamai! Antrasis kreditas nemokamai! Trečiasis nemokamai... VISKAS NEMOKAMAI! O toliau princesė ilgai ir laimingai gyveno...

 
* Greitųjų kreditų skaičiuoklė vertina 15% dydžio pratęsimo mokestį, kuris daug maž atitinka mažesnį, nei rinkoje dažniausiai taikomą, dydį (jei šis mokestis taikomas). Kitų mokesčių, kaip sutarties sudarymo ar pan., skaičiuoklė nevertina. 


** Skola ateityje - tai tik teorinis dydis, rodantis kokio dydžio skola taptų, prie jos priskaičiuojant pasirinktas palūkanas ir sutarties pratęsimo mokestį, jei skola nebūtų išperkama (t.y nemokamos jokios įmokos kreditui padengti), o tik pratęsiama ar refinansuojama naujomis paskolomis, kad padengti susikaupusias palūkanas. Žinoma, realybėje sumoms pasiekus tam tikrą ribą jas pratęsti ar refinansuoti pasidarytų labai sudėtinga arba neįmanoma, todėl ši skaičiuoklė daugiau teorinė.

FINANSISTAS.net jokių greitųjų ar kitokių paskolų neišduoda ir neteikia pagalbos turintiems problemų su greitaisiais kreditais. Skaičiuoklės tikslas - preliminariai įvertinti, kaip greitai gali užaugti skola su pasirinktomis mėnesio palūkanomis.

Galvojate apie investavimo pradžią? Pasirinkite tinkamą partnerį:

UAB FMĮ „Myriad capital“ – Lietuvos banko licencijuota finansų maklerio įmonė, pristatanti Danijos investicinio banko „Saxo Bank“ ir  “Interactive Brokers” grupės sukurtas investavimo platformas, kurių pagalba pasieksite pasaulio finansų rinkas patraukliomis sąlygomis.

Kreipkitės dėl FMĮ „Myriad capital“ pagalbos:
UAB FMĮ "Myriad capital", Liepyno g. 25A, Vilnius
+370 645 30102
info@myriadcapital.lt
Skaityti daugiau apie „Myriad capital“ paslaugas.

Komentarai

Rokas_Lukosius 2016-12-02 16:43:44

Laukiame komentarų!

Rekomenduojame

Mums įdomi Jūsų nuomonė!