ASMENINIAI FINANSAI

Asmeniniai finansai – visiems aktuali finansų sritis. Dauguma žmonių jau nuo vaikystės pradeda skaičiuoti ir taupyti savo pinigėlius, ir daro tai iki tol, kol sugeba skaičiuoti. Vieni savo pinigų valdymo organizavimui skiria daugiau laiko ir apmąstymų, kiti leidžia gyvenimui tekėti savo vaga.
Nors pagrindiniai sėkmingų asmeninių finansų principai labai paprasti (kontroliuok išlaidas, atsikratyk brangių skolų, atidėk dalį pajamų taupymui, mokykis investuoti, sukauptas lėšas investuok), toli gražu ne visiems pavyksta su jais susidoroti.

REKOMENDUOJAME PRADĖTI NUO:
 

Daug ką asmeniniuose finansuose nulemia žmogaus charakteris, drausmė. Žinoma, pinigus leisti maloniau nei taupyti. Vis tik, vieni taupyti linkę labiau, kiti mažiau, o treti niekada netaupys, kol jų neprivers aplinkybės (o kai, kurių turbūt niekas neprivers...).
Vieni investuoja itin atsargiai, ir nesulaukia jokios realios infliaciją viršijančios grąžos, o tuo tarpu kiti - degantys noru greičiau „uždirbti“ pasiduoda azartui ir spekuliacijoms, kur "sėkmingai" išleidžia sunkiai sutaupytus pinigus.Taigi, asmeninių finansų teorija nesudėtinga, tačiau be ilgalaikės disciplinos, iš teorijos bus tiek pat naudos, kiek ir iš vienadienių dietų...

REKOMENDUOJAME PRADĖTI NUO:
ASMENS PAJAMOS:   ASMENINIAI IR SUSIJĘ MOKESČIAI: ASMENS PASKOLOS IR KREDITAI:   ASMENINIŲ FINANSŲ VALDYMAS:  KONSULTANTAI IR PATARĖJAI: