Ši svetainė skirta Tau!


Todėl pasistenk ir Tu būti aktyvus: dalinkis nuorodomis į FINANSISTAS.net puslapius, įsidėk jas į savo Facebook puslapį, nusiųsk jas draugui arba priešui...

FINANSISTAS.NET - tai šviečiamojo pobūdžio svetainė, orientuota į kokybiško turinio reikalaujantį skaitytoją. Čia nagrinėjami visi pagrindiniai finansų bei investavimo klausimai, taip pat pateikiamos įvairios finansinės skaičiuoklės.

Šios svetainės autorius - tikrai ne antro kurso studentas. Tekstas parašytas asmens (R.Lukošius), kuris pats daugiau nei 15 metų investuoja, ne vienerius metus yra dirbęs investicijų bei įmonių finansų srityse, taip pat yra knygos apie investavimą ("Investuotojo išpažintis arba ką nutyli banko konsultantas") autorius. Todėl galite būti tikri, kad čia rasite aukščiausios klasės turinį, kas nėra taip jau dažnai sutinkama laikais, kuomet finansuose labiausiai reklamuojamos sritys yra greitieji kreditai ir prekyba FOREX'e. Bet darykite išvadas patys. (Čia stengiamasi mokyti žmones investuoti ir daryti kitus finansinius sprendimus teisingai - bet neieškokite čia supakuotų į spalvotą popieriuką sprendimų - išvadas visuomet teks daryti patiems).
Šiuo metu svetainės lankytojų skaičius siekia per 2000 unikalių lankytojų per dieną. Jei turite kokių nors bendradarbiavimo pasiūlymų - būtinai susisiekite. 

Svetainės struktūra sudaryta iš kelių dalių:

SKAIČIUOKLĖS - tai skyrius, kuriame yra visos svetainėje esančios skaičiuoklės (išskyrus finansinių rodiklių skaičiuokles, nes jas nesunkiai galima rasti 'finansinių rodiklių' temoje). Skaičiuoklės interneto svetainei sukurtos flash (palaipsniui keisime į htlml skaičiuokles) pagalba.

STRAIPSNIAI - tam tikras aktualijas, ar kitus įdomius finansinius faktus nagrinėjantys straipsneliai. Nepraleiskite naujų straipsnių!

INVESTUOTOJO STARTERIS - tai skyrius, skirtas nežinantiems nuo ko pradėti domėtis. Tai savotiškas pradžiamokslis, kiekvieną nukreipsiantis reikiama linkme.

Kitas, bene didžiausias skyrius, yra TEMOS. Čia geriausia ateiti jau žinant kas domina, ir ką reikėtų paskaityti. Aišku, realybėje visos temos yra susipynę, ir viena perdengia kitą, tačiau čia, kiek įmanoma išskirtos 7 pagrindinės temos:

PARTNERIAI IR ĮDOMIOS NUORODOS:
  • www.investopedia.com - visko, ko nerasite Finansistas.net, galite ieškoti šioje svetainėje, kuri yra viena pirmųjų rimtų interneto svetainių apie investavimą. 
  • debifo.lt - DEBIFO teikia sąskaitų finansavimo paslauga, kuri leidžia smulkioms ir vidutinėms įmonėms atlaisvinti ilguose atsiskaitymo terminuose įšaldytas lėšas.
  • povilas.panavas.lt - autoriaus patirtis siekiant finansinės nepriklausomybės naudojantis pasyviu investavimu (įskaitant mėnesines portfelio ataskaitas).


Ieškote profesionalaus finansų specialisto pagalbos? Paskaitykite plačiau: finansų konsultacijos

Patiko informacija?

Pasidalink nuoroda su draugais ir kolegomis! Kelkime lietuvių finansinį raštingumą kartu!

Komentarai

Rokas_Lukosius 2016-12-02 17:02:43

Laukiame komentarų!