Straipsniai

Kokios iš tiesų būsto kainos Vokietijoje?

2021 09 10

Taip jau gavosi, kad analizavau vieną Vokietijos gyvenamojo būsto nuomojimo bei vystymo kompaniją "Adler Group". Kadangi, dažnai gimsta diskusijos, kiek Vilniuje ar kituose Lietuvos miestuose kainuoja nekilnojamasis turtas lyginant su kitomis šalimis, atkreipiau dėmesį į šios Vokietijos kompanijos portfelio duomenis. 

plačiau

“General Motors” pateikė nepakankamai stiprius rezultatus

2021 08 05

JAV automobilių gamintojas “General Motors” (GM) investuotojams pristatė paskutinio, t.y. antrojo šių metų ketvirčio rezultatus. Šios paskelbtos naujienos pavadinimas atrodė taip: „GM Reports Strong Second-Quarter 2021 Results“.

plačiau

Kinijos technologijų kompanijų smigimas

2021 07 27

Rinkų dėmesys visuomet nukrypsta ten kur daugiausia judėjimo. Pastaruoju metu vis daugiau dėmesio sulaukia Kinijos technologijų kompanijos. Šįkart tas dėmesys ne visai iš gerosios pusės. Jau kuris laikas investuotojai smarkiai išpardavinėja Kinijos technologijų gigantus, ir praktinių išimčių šioje vietoje būtų sunku surasti.

plačiau

Naujasis automobilių mokestis – už ir/ar prieš?

2021 07 16

Šįkart apie visiems aktualų dalyką – planuojamą naują automobilių mokestį. Vieniems tai verslo galimybė, kitiems papildomos išlaidos. Deja, daugumai – tai tik papildomos išlaidos.

plačiau

Kinija – birželio mėnesio automobilių pardavimai

2021 07 09

Kinija, kuri yra didžiausia automobilių rinka pasaulyje, paskelbė paskutinio mėnesio naujų transporto priemonių pardavimus. Skaičiai nemaloniai nustebino, tačiau interpretuoti juos nėra lengva.

plačiau