Finansinės konsultacijos

Tiek didesnės, tiek ir vidutinės įmonės susiduria su įvairiais finansų valdymo klausimais, kurių buhalteriai nėra pajėgūs išspręsti, o samdyti atskirą įmonių finansų specialistą pilnam etatui - per brangu ir neefektyvu. Tokiu atveju efektyviausia pasamdyti finansų profesionalą konkrečiam projektui, kai kyla toks poreikis.

Apie mane
Turiu sukaupęs didelę patirtį finansų bei jų valdymo srityse (daugiau apie mane galite paskaityti čia - 
Rokas Lukošius). Taip pat esu šio tinklapio Finansistas.net autorius - tiek finansinės mokomosios medžiagos, tiek įvairių finansinių skaičiuoklių. 

    Pagalba šiais klausimais:

  • Įmonės finansų analizė ir planavimas 
  • Verslo pirkimo ar verslo pardavimo (ar jo dalies) konsultacijos.
  • Verslo vertės nustatymo konsultacijos.
  • Įmonių finansų konsultacijos vadovams / savininkams.
  • Kapitalo pritraukimo ir optimizavimo konsultacijos.
  • Investicinių projektų atsipirkimo vertinimas.
  • Finansinė analizė (Jūsų įmonės, ar Jūsų verslo partnerių).
(Nekonsultuoju finansinės apskaitos, mokesčių klausimais; taip pat neteikiamos investavimo rekomendacijos)
   

FINANSŲ KONSULTACIJOS

Trumpai apie mane: jau 20 metų dirbu finansų / investavimo / nekilnojamo turto srityse, kuriose esu sukaupęs gilias teorines ir praktines žinias, bei esu pasirengęs jums padėti įmonių finansų klausimais. 

Mano kontaktai: 

  • rokas.lukosius@gmail.com

Paslaugų kaina: 70 EUR/val. 

Vienkartinė konsultacija: 200 EUR.

 

Klientų atsiliepimai: 

UAB Disco Products (inovatyvūs sąsiuviniai ir kiti mokykliniai leidiniai) įkūrėjas - Jonas Variakojis: “Rokas padėjo ne tik greitai susigaudyti verslo vertėje, bet taip pat ir praplėtė įmonės finansų valdymo žinias, jų pritaikymo galimybes. Tikiu, kad akcentai reikalingos vietose padės siekiant geresnio verslo rezultato.”

UAB Oris LT (šilumos siurblių, kondicionierių bei saulės baterijų įrengimas) įkūrėjas - Saulius Tamulevičius: “Puikios įžvalgos siekiant padidinti įmonės efektyvumą, išgryninant pelningiausius produktus. Taip pat efektyvi ir tiksli pagalba valdant įmonės finansinius srautus.”

 

Mano patirtis: 

Pagrindinės darbovietės Pareigos Aprašymas
Victory Funds / Profitus Direktorius / Investicinių projektų vadovas Įvairios funkcijos pradedant sutelktinių paskolų su NT įkeitimu rizikos vertinimu ir valdymu bei investicinių fondų konstravimu, baigiant NT fondus valdančios valdymo įmonės vadovu. 
Kriautė Generalinis direktorius Vadovavimas gamybinei (bei statybinei) įmonei. Apie 200 darbuotojų, pajamos > 5 mEUR.
Finasta Analizės departamento vadovas Analitikų komandos (10 žmonių) veiklos koordinavimas - įmonių analizė ir vertinimas.
Šiaulių bankas Investicinių produktų vadovas / Analitikas Platinamų vertybinių popierių analizė bei dokumentacijos ruošimas, MIFID II reglamentavimo diegimas.
Tiltra Group Finansų analitikas Darbas M&A departamente, dalyvavimas Tiltra Group bei Trakcja susijungimo/pardavimo procese (sandorio vertė > 200 mEUR).
Individuali veikla  Daugiametės finansinės konsultacijos, įvairių projektų vystymas.
Kitos darbovietės įvairios Darbas nekilnojamo turto bei finansų srityse.
Taip pat investavimas finansų rinkose daugiau nei 15 metų.
Knygos apie investavimą ("Investuotojo išpažintis arba ką nutyli banko konsultantas") autorius.

 

Savo praktikoje esu susidūręs su įvairiais finansų klausimais bei jų sprendimo būdais. Vertinęs daugybę verslų bei investicijų, taip pat nekilnojamo turto projektų. Neabejoju, kad savo finansų žiniomis bei įgūdžiais galėčiau padėti ir Jūsų veiklos efektyvumo gerinimui. 

Rokas Lukošius