Laukiame komentarų!
Tema: Asmeniniai finansai
Terminas anglų kalba: Passive Income
Trumpai
Pasyvios pajamos – tai tokios pajamos, kurias asmuo gauna reguliariai neįdėdamas ženklaus darbo.
Plačiau
Iš principo visas pajamas būtų galima suskirstyti į pasyvias arba aktyvias pajamas. Aktyvios pajamos gaunamos dirbant tam tikrą darbą: kaip užmokestis, pajamos iš verslo ar panašias atliekamas paslaugas. Žinoma, tarp aktyvių ir pasyvių pajamų skirstymo bus daug tarpinių variantų.
Visada labai malonu gauti pasyvias pajamas, ir tai gan dažnai iškeliamas tikslas, tačiau jos tikrai nėra lengvai pasiekiamos. Dažniausiai pasyvios pajamos pasitaiko iš tokių šaltinių:
Kad pasyvių pajamų užtektų pragyvenimui, jos turi būti daug maž adekvačios uždirbamam atlyginimui. Kad pasiekti tokias pajamas iš investicijų, reikia tikrai nemažo kapitalo. Pavyzdžiui, jei asmuo atmetus mokesčius uždirba 1000 EUR, ir jis norėtų tokių pasyvių pajamų, tai per metus sudarytų 12 tūkst. EUR. Galime daryti prielaidą, kad kapitalas jam neštų 6 proc. metinių pajamų (vidutinio rizikos lygio), tuomet bendras investuotas kapitalas tokioms pasyvioms pajamoms pasiekti turėtų būti 200 tūkst. EUR.
Gerai padirbėjus ir sėkmingai investuojant, lyg ir įgyvendinama? Gal ir įmanoma, bet problema ta, kad asmuo turintis 200 kEUR, greičiausiai per mėnesį norės išleisti daugiau nei 1000 EUR...
Konsultacijos
Šiais ir kitais rūpimais finansiniais klausimais -
kreipkitės dėl profesionalios finansų konsultacijos.
Konsultuoja Finansistas.net autorius.
Laukiame komentarų!
Visada yra kas skolina: Savy, Paskolų klubas, Finbee ir t.t.
Su nežinomais brokeriais greitai galima prarasti visus pinigus.
Įdomi tema. Infliacijos lygis priklauso nuo politikos. Ar jis realus didesnis nei oficialus? Galbūt. Tačiau kaip tiksliai išmatuoti?
Koks iš tiesų optimalus infliacijos lygis?
sveiki, tikrai taip, detalios statistikos kurią būtų galima nagrinėtis įvairiais prasmingais pjūviais tikrai nėra daug. Tarp apžvalgų / kainų lenteli...
------------------------------------------------------------