Finansų maklerio įmonės

Tema: Finansų rinkos

Terminas anglų kalba: Financial Brokerage Company


Trumpai

Tai licencijuotas finansų rinkos tarpininkas, kurio pagrindinė funkcija yra tarpininkauti sudarant vertybinių popierių sandorius bei teikti susijusias konsultacijas.

Plačiau

Norint prekiauti vertybiniais popieriais, tokie tarpininkai yra būtini paprastiems investuotojams: nors dauguma sandoriu vyksta vertybinių popierių biržoje, tačiau tiesiogiai teikti pavedimus į biržą gali tik biržos nariai, o nario mokestis yra pernelyg didelis, kad kiekvienas prekiaujantis akcijomis galėtų tapti tokiu nariu. Todėl paprastai biržų nariais tampa tik finansų maklerio įmonės ar kitos finansinės institucijos. Šios savo ruožtu siūlo klientams teikti pavedimus per juos, tai yra, per tarpininką.

Priklausomai nuo turimos licencijos, FMĮ gali teikti papildomas paslaugas: suteikti investavimo rekomendacijas, valdyti investicinius portfelius, teikti rinkos apžvalgas bei kita.

Lietuvoje licencijuotos Finansų maklerio įmonės:

  • INVL Finasta
  • Orion Securities
  • G. Steponkaus kontora
  • Kapitalo srautai
  • DV INVEST
  • Evernord

Taip pat Lietuvoje veikia kitose ES šalyse licencijuotų finansų maklerio įmonių atstovybės, bei šias paslaugas teikia didelė dalis bankų.

Reikėtų nepamiršti, kad investuojant į tarptautines rinkas, bei jei investuojamos sumos nemažos, pravartu sąskaitą atsidaryti naudojantis užsienio brokerio paslaugomis.

Pagal FPRĮ (finansinių priemonių rinkų įstatymą) finansų maklerio įmonė turi platesnę reikšmę - apima visas investicines įmones, tai yra licencijuotas įmones teikiančias investicines paslaugas. 

Galvojate apie investavimo pradžią? Pasirinkite tinkamą partnerį:

UAB FMĮ „Myriad capital“ – Lietuvos banko licencijuota finansų maklerio įmonė, pristatanti Danijos investicinio banko „Saxo Bank“ ir  “Interactive Brokers” grupės sukurtas investavimo platformas, kurių pagalba pasieksite pasaulio finansų rinkas patraukliomis sąlygomis.

Kreipkitės dėl FMĮ „Myriad capital“ pagalbos:
UAB FMĮ "Myriad capital", Liepyno g. 25A, Vilnius
+370 645 30102
info@myriadcapital.lt
Skaityti daugiau apie „Myriad capital“ paslaugas.

Komentarai

Rokas_Lukosius 2016-12-02 15:58:01

Laukiame komentarų!

Rekomenduojame

Mums įdomi Jūsų nuomonė!