Trumpalaikės investicijos

Tema: Investavimas

Terminas anglų kalba: Short-Term Investments


Trumpai

Trumpalaikis investavimas – tai investavimas į saugias investicines priemones, tikintis, kad per trumpą laiką jos atneš tam tikrą nedidelę grąžą bei nepraras savo turimos vertės. 

Plačiau

Pats žodis „trumpalaikis“ gali būti skirtingai traktuojamas, tačiau čia tiksliausia būtų kalbėti apie investicijas, kurių trukmė yra ne daugiau nei 1 metai. (Čia nekalbėsime apie trumpalaikį spekuliavimą, kurio metu smarkiai rizikuojama).

Pagrindinis trumpalaikio investavimo tikslas yra neprarasti investuojamų pinigų, nes jie bus reikalingi po sąlyginai trumpo laikotarpio. Iš esmės toks trumpas investavimas daugiau yra pinigų saugojimas nei investavimas, nes galimybės uždirbti paprastai būna labai nedidelės, ir dažniausia svyruoja ties infliacijos riba. Trumpam laikui investuojama tik į saugiausias investicijas kaip: trumpalaikiai vyriausybių vertybiniai popieriai, kurios pasižymi žemu volatilumu bei aukštu saugumu.

Galvojate apie investavimo pradžią? Pasirinkite tinkamą partnerį:

UAB FMĮ „Myriad capital“ – Lietuvos banko licencijuota finansų maklerio įmonė, pristatanti Danijos investicinio banko „Saxo Bank“ ir  “Interactive Brokers” grupės sukurtas investavimo platformas, kurių pagalba pasieksite pasaulio finansų rinkas patraukliomis sąlygomis.

Kreipkitės dėl FMĮ „Myriad capital“ pagalbos:
UAB FMĮ "Myriad capital", Liepyno g. 25A, Vilnius
+370 645 30102
info@myriadcapital.lt
Skaityti daugiau apie „Myriad capital“ paslaugas.

Komentarai

Rokas_Lukosius 2016-12-01 15:19:13

Laukiame komentarų!

Rekomenduojame

Mums įdomi Jūsų nuomonė!