Saugios investicijos

Tema: Investavimas

Terminas anglų kalba: Safe Investments


Trumpai

Saugus investavimas – dažnai investicijoms keliamas tikslas. Saugaus investavimo galima siekti renkantis tarp saugiausių investicijų bei tinkamai diversifikuojant savo portfelį. 

Plačiau

Tad kas gi tuomet tos saugiausios investicijos? Absoliutaus saugumo, be abejo, negali turėti nei viena investicija šioje žemėje, o greičiausiai ir bet kur kitur. Nes ir saugiausioms obligacijoms grasina bet kada galinti padidėti infliacija, ką jau bekalbėti apie kitas turto rūšis.

Bet nekalbant apie kraštutinumus, atsižvelgiant į volatilumą bei kitus faktorius, visos investicijos gali būti išskaidytos pagal rizikos lygį.

Laikoma, kad saugiausia investuoti yra į trumpalaikius skolos valstybinius vertybinius popierius (žinoma, patikimiausių valstybių, kaip JAV, Vokietija, Didžioji Britanija). Aišku, visuomet reiktų nepamiršti infliacijos bei valiutų rizikos.

Akcijos yra gerokai rizikingesnė turto klasė – tačiau ir čia galima atrasti skirtingo saugumo lygio vertybinių popierių. Panašų rizikos lygį atitinka ir nekilnojamas turtas. Aukščiausią rizikos lygį atstovauja įvairios išvestinės finansinės priemonės.

Kita vertus, saugus investavimas – nepelningas investavimas, ir jei investuotojas rinksis tik pačias saugiausias investicijas, jis geriausiu atveju sugebės atpirkti infliacijos pinigams daromą žalą. 

Investuojant neišvengiamai tenka prisiimti vienokį ar kitokį rizikos lygį.

Galvojate apie investavimo pradžią? Pasirinkite tinkamą partnerį:

UAB FMĮ „Myriad capital“ – Lietuvos banko licencijuota finansų maklerio įmonė, pristatanti Danijos investicinio banko „Saxo Bank“ ir  “Interactive Brokers” grupės sukurtas investavimo platformas, kurių pagalba pasieksite pasaulio finansų rinkas patraukliomis sąlygomis.

Kreipkitės dėl FMĮ „Myriad capital“ pagalbos:
UAB FMĮ "Myriad capital", Liepyno g. 25A, Vilnius
+370 645 30102
info@myriadcapital.lt
Skaityti daugiau apie „Myriad capital“ paslaugas.

Komentarai

Rokas_Lukosius 2016-12-01 15:02:45

Laukiame komentarų!

Rekomenduojame

Mums įdomi Jūsų nuomonė!