Obligacijos susietos su indeksais

Tema: Investavimas

Terminas anglų kalba: Structured Bonds, Index Linked Bonds


Obligacijos susietos su indeksais / Obligacijos susietos su akcijomis / Stuktūrizuotos obligacijos

Obligacijos susietos su indeksais (index linked bonds) dar vadinamos struktūrinėmis (struktūrizuotomis) obligacijomis arba SASO. Šis produktas paprastai būna populiarus nebrandžiose rinkose, kur investuotojai nėra pakankamai apsišvietę. Struktūrizuotų obligacijų įvairovė gali būti labai didelė, ir tokie produktai gali būti sukuriami bet kokie, priklausomai nuo poreikių bei rinkos sąlygų.

Obligacijos susietos su indeksais (kartais tiesiog sakoma obligacijos susietos su akcijomis, nes dažniausiai tai būna akcijų indeksai) yra sukonstruojamos iš paprastų obligacijų bei opcionų. 

Nepaisant to, kad tokie produktai atrodo patraukliai: maža rizika ir dar su galimybe uždirbti - realybė paprastai būna kitokia, nes faktiškai investuotojui parduodama obligacija ir opcionas - dvi kraštutinės priemonės, ir dar paimami mokesčiai už priemonės sukonstravimą. Be to, dažnai neįvertinama tai, kad perkant tokią obligaciją egzistuoja ir obligacijų leidėjo rizika, tad jos nederėtų lyginti su nerizikingomis palūkanų normomis.

Galvojate apie investavimo pradžią? Pasirinkite tinkamą partnerį:

UAB FMĮ „Myriad capital“ – Lietuvos banko licencijuota finansų maklerio įmonė, pristatanti Danijos investicinio banko „Saxo Bank“ ir  “Interactive Brokers” grupės sukurtas investavimo platformas, kurių pagalba pasieksite pasaulio finansų rinkas patraukliomis sąlygomis.

Kreipkitės dėl FMĮ „Myriad capital“ pagalbos:
UAB FMĮ "Myriad capital", Liepyno g. 25A, Vilnius
+370 645 30102
info@myriadcapital.lt
Skaityti daugiau apie „Myriad capital“ paslaugas.

Komentarai

Rokas_Lukosius 2016-12-01 15:15:02

Laukiame komentarų!

Rekomenduojame

Mums įdomi Jūsų nuomonė!