Investicinė veikla (industrija)

Tema: Finansų rinkos

Terminas anglų kalba: Investment Industry


Trumpai

Investicinė veikla – tai dalis visos pasaulio finansinės industrijos, kuri įtraukia taip pat ir kitas finansines paslaugas: įmonių finansus, viešuosius finansus, bankines paslaugas.

Plačiau

Nors investicinė veikla yra tik finansinės industrijos dalis, ši dalis yra milžiniška ir itin reikšminga. Iš viso virš 100 trilijonų USD (aišku suma ženkliai svyruoja pagal rinkos įgeidžius) cirkuliuoja investicinėje industrijoje.

Investicinė industrija apima tiek investicijų valdymą (pensijų fondai, investiciniai fondai, draudimo fondai, biržoje prekiaujami fondai, ‚hedge‘ fondai, privatūs fondai), bet ir kitas investicines paslaugas: prekyba vertybiniais popieriais, jų saugojimas, prekyba skolintomis lėšomis, investicinės bankininkystės paslaugos.

Galvojate apie investavimo pradžią? Pasirinkite tinkamą partnerį:

UAB FMĮ „Myriad capital“ – Lietuvos banko licencijuota finansų maklerio įmonė, pristatanti Danijos investicinio banko „Saxo Bank“ ir  “Interactive Brokers” grupės sukurtas investavimo platformas, kurių pagalba pasieksite pasaulio finansų rinkas patraukliomis sąlygomis.

Kreipkitės dėl FMĮ „Myriad capital“ pagalbos:
UAB FMĮ "Myriad capital", Liepyno g. 25A, Vilnius
+370 645 30102
info@myriadcapital.lt
Skaityti daugiau apie „Myriad capital“ paslaugas.

Rekomenduojame

Mums įdomi Jūsų nuomonė!