Pardavimo kaina

Tema: Investavimas

Terminas anglų kalba: Ask Price


Trumpai

Pardavimo kaina (prašoma kaina) – tai žemiausia kaina, kuria vertybinių popierių biržoje parduodami tam tikri vertybiniai popieriai. 

Plačiau

Vienu metu akcijų biržoje savo pavedimus pateikia iš karto daugelis rinkos dalyvių. Paprastai dauguma pavedimų būna skirtingomis kainomis, o tas pavedimas (ar iš karto keli pavedimai), kuris siūlo tam tikrus vertybinius popierius ir bus 'pardavimo kaina' tam tikram vertybinių popierių kiekiui (ta informacija potencialiam pirkėjui matoma kartu su kaina).

Pardavimo kaina biržoje visuomet bus aukštesnė už 'pirkimo kainą‘, ir tai žemiausia kaina, kuria investuotojas gali nusipirkti vertybinius popierius iš karto. Jei jo tokia kaina netenkina, jis gali palikti savo pavedimą, ir laukti kol jo prašomai kainai atsiras pardavėjas.

Galvojate apie investavimo pradžią? Pasirinkite tinkamą partnerį:

UAB FMĮ „Myriad capital“ – Lietuvos banko licencijuota finansų maklerio įmonė, pristatanti Danijos investicinio banko „Saxo Bank“ ir  “Interactive Brokers” grupės sukurtas investavimo platformas, kurių pagalba pasieksite pasaulio finansų rinkas patraukliomis sąlygomis.

Kreipkitės dėl FMĮ „Myriad capital“ pagalbos:
UAB FMĮ "Myriad capital", Liepyno g. 25A, Vilnius
+370 645 30102
info@myriadcapital.lt
Skaityti daugiau apie „Myriad capital“ paslaugas.

Rekomenduojame

Mums įdomi Jūsų nuomonė!