Investavimo taktiniai sprendimai

Tema: Investavimas

Terminas anglų kalba: Trend Trading


Arba - "bangų gaudymas" akcijų biržoje

Investavimo priemonių keitimas gaudant kainos svyravimų "bangas" (market timing) - nesu tikras ar tai tikslus atitikmuo lietuvių kalboje, bet tikslesnio ko gero nėra. Paprasčiausias, ir dažnai efektyviausias investavimo būdas yra ilgalaikis investavimas, kuomet investicijos įsigyjamos ir laikomos ilgą laiką. Tačiau daugeliui pažiūrėjus į ilgalaikius rinkos grafikus, kyla noras uždirbti daugiau (tokį norą visai galima suprasti), o kad tai padaryti, atrodo tereikia vertybinius popierius parduoti ciklo viršūnėje, o nusipirkti apačioje. Taip investicijų grąža išaugtų labai stipriai.

Tačiau reiktų nepamiršti, kad visi norėtų uždirbti daugiau - tačiau rinka yra viena, ir ji yra visų vidurkis, o tai reiškia, kad jei kažkas uždirba daugiau nei rinka, vadinasi kažkas turi uždirbti ir mažiau nei rinka. Ir tai neskaitant prekybos komisinių ir kitų patiriamų sąnaudų.

Todėl investavimo priemonių keitimas "gaudant bangas" yra sudėtingas užsiėmimas, nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Keletą sykių gali ir pasisekti, tačiau pasiekti geresnį investavimo rezultatą ilguoju laikotarpiu yra ypatingai sunku, ir tai pavyksta tik nedaugeliui.

Vis tik yra tikinčių, kad remiantis techninės analizės, ekonomikos analizės ar kitais metodais geresnį rezultatą galima pasiekti. Jei manote, kad esate protingesnis ir turite daugiau žinių nei vidutinis rinkos dalyvis - tai kodėl gi nepabandžius? Aišku nebūtina rinktis kraštutinumų, ir investuoti galite nuosaikiau, pokyčius taikydami tik daliai investicinio portfelio.

Galvojate apie investavimo pradžią? Pasirinkite tinkamą partnerį:

UAB FMĮ „Myriad capital“ – Lietuvos banko licencijuota finansų maklerio įmonė, pristatanti Danijos investicinio banko „Saxo Bank“ ir  “Interactive Brokers” grupės sukurtas investavimo platformas, kurių pagalba pasieksite pasaulio finansų rinkas patraukliomis sąlygomis.

Kreipkitės dėl FMĮ „Myriad capital“ pagalbos:
UAB FMĮ "Myriad capital", Liepyno g. 25A, Vilnius
+370 645 30102
info@myriadcapital.lt
Skaityti daugiau apie „Myriad capital“ paslaugas.