Viešai neatskleista informacija

Tema: Investavimas

Terminas anglų kalba: Inside Information


Trumpai

Viešai neatskleista informacija – tai vidinė įmonės informacija, kuri nebuvo viešai atskleista visiems investuotojams kaip viešasis pranešimas, ar kitoje visiems prieinamoje formoje. 

Plačiau

Visos kotiruojamos bendrovės yra griežtai reglamentuotos dėl informacijos valdymo ir jos atskleidimo, kad visi investuotojai turėtų vienodas galimybes. 

Žinoma, visą svarbiausią informaciją bendrovės privalo atskleisti investuotojams finansinėse ataskaitose ar jų prieduose, tačiau realiai didelę dalį informacijos įmonės darbuotojai sužino gerokai anksčiau. Tokia vidinė informacija - tai pirmiausia neatskleisti veiklos skaičiai (pardavimai, pelnas, kiti svarbūs rezultatai), taip pat svarbios vykstančios derybos, ar dėl komercinių paslapčių kitiems neatskleidžiami svarbūs faktai.

Visa tokia informacija turi būti griežtai saugoma apribojant įmonės darbuotojus konfidencialumo sutartimis, bei patys darbuotojai neturi teisės naudotis šia informacija. Vakarų valstybėse, ypač JAV, į pažeidimus pasinaudojant viešai neatskleista informacija žiūrima labai rimtai.

Galvojate apie investavimo pradžią? Pasirinkite tinkamą partnerį:

UAB FMĮ „Myriad capital“ – Lietuvos banko licencijuota finansų maklerio įmonė, pristatanti Danijos investicinio banko „Saxo Bank“ ir  “Interactive Brokers” grupės sukurtas investavimo platformas, kurių pagalba pasieksite pasaulio finansų rinkas patraukliomis sąlygomis.

Kreipkitės dėl FMĮ „Myriad capital“ pagalbos:
UAB FMĮ "Myriad capital", Liepyno g. 25A, Vilnius
+370 645 30102
info@myriadcapital.lt
Skaityti daugiau apie „Myriad capital“ paslaugas.

Komentarai

Rokas_Lukosius 2016-12-01 15:39:31

Laukiame komentarų!

Rekomenduojame

Mums įdomi Jūsų nuomonė!