"Maržinis skambutis"

Tema: Investavimas

Terminas anglų kalba: Margin Call


Trumpai

"Maržinis“ skambutis, ar galbūt tiksliau jį būtų vadinti „ribinis skambutis“ – tai skambutis iš finansų tarpininko, pranešantis apie tai, jog investuotojas turi į sąskaitą įnešti papildomų pinigų arba jo turimos investicijos gali būti parduotos, kad būtų galima padengti įsipareigojimus.

Plačiau

Tokio skambučio investuotojas gali sulaukti, jei investuodamas naudojasi skolintomis lėšomis: repo sandoriais arba „maržine“ prekyba. 

Jei rinkos staigiai krenta, ir investicijų vertė sumažėja iki pavojingo lygio (kuris iš anksto numatytas sutartyje arba sistemoje), investicinių paslaugų teikėjas turi susisiekti su klientu ir perspėti, kad jei pastarasis neįneš papildomų pinigų (o kas turi daug papildomų pinigų, bet investavimui naudoja skolintas lėšas?), jo investicijos bus parduotos bet kokia kaina rinkoje.

Galvojate apie investavimo pradžią? Pasirinkite tinkamą partnerį:

UAB FMĮ „Myriad capital“ – Lietuvos banko licencijuota finansų maklerio įmonė, pristatanti Danijos investicinio banko „Saxo Bank“ ir  “Interactive Brokers” grupės sukurtas investavimo platformas, kurių pagalba pasieksite pasaulio finansų rinkas patraukliomis sąlygomis.

Kreipkitės dėl FMĮ „Myriad capital“ pagalbos:
UAB FMĮ "Myriad capital", Liepyno g. 25A, Vilnius
+370 645 30102
info@myriadcapital.lt
Skaityti daugiau apie „Myriad capital“ paslaugas.

Komentarai

Rokas_Lukosius 2016-12-01 15:37:16

Laukiame komentarų!

Rekomenduojame

Mums įdomi Jūsų nuomonė!