Maržinė prekyba

Tema: Investavimas

Terminas anglų kalba: Margin Trading


Trumpai 


Tai prekybos vertybiniais popieriais sistema, kuri leidžia vertybinių popierių įsigijimui naudoti skolintas lėšas.

Plačiau

Be abejo, už paskolintas lėšas reikia mokėti palūkanas, o paskolos dydis - ribotas (jis priklauso nuo turimo vertybinių popierių kiekio, kurie naudojami kaip užstatas, o kiekvienas vertybinis popierius turi savo užstatymo koeficientą), tačiau jei investuojama į likvidžius vertybinius popierius, tuomet paprastai bendrą investicinį portfelį galima padvigubinti (tai nereiškia padidėja nuosavybės suma) lyginant su turima nuosavų pinigų suma.

„Maržinė prekyba“ gali smarkiai padidinti pelną augant rinkoms, tačiau dėl itin aukštos rizikos, tai yra spekuliacinė priemonė, ir rinkoms staigiai krentant, skolintų lėšų naudojimo padariniai gali būti tragiški. Panašų efektą – finansinį svertą, galima pasiekti ir naudojant „repo“ sandorius, iš kurių „maržinė prekyba“ ir išsivystė.

Galvojate apie investavimo pradžią? Pasirinkite tinkamą partnerį:

UAB FMĮ „Myriad capital“ – Lietuvos banko licencijuota finansų maklerio įmonė, pristatanti Danijos investicinio banko „Saxo Bank“ ir  “Interactive Brokers” grupės sukurtas investavimo platformas, kurių pagalba pasieksite pasaulio finansų rinkas patraukliomis sąlygomis.

Kreipkitės dėl FMĮ „Myriad capital“ pagalbos:
UAB FMĮ "Myriad capital", Liepyno g. 25A, Vilnius
+370 645 30102
info@myriadcapital.lt
Skaityti daugiau apie „Myriad capital“ paslaugas.

Komentarai

Rokas_Lukosius 2016-12-01 15:36:49

Laukiame komentarų!

Rekomenduojame

Mums įdomi Jūsų nuomonė!