Išvestinių priemonių rinka

Tema: Finansų rinkos

Terminas anglų kalba: Derivative Market


Trumpai

Išvestinių priemonių rinka – tai visos pasaulyje esančios išvestinės priemonės (ateities sandoriai, pasirinkimo sandoriai, išankstiniai sandoriai, apsikeitimo sandoriai ir kt.).

Plačiau

Išvestinių priemonių rinką sudaro tiek ir tos priemonės, kuriomis prekiaujama viešai biržose, tiek ir tos, kuriomis prekiaujama 'OTC' rinkoje tarp dviejų ar daugiau asmenų.

Šiuolaikiniame pasaulyje išvestinių priemonių rinka yra milžiniška ir turi labai didelę reikšmę finansų rinkoms. O šioje rinkoje iš esmės vyrauja dviejų tipų investuotojai: tai spekuliantai bei rinkos dalyviai siekiantys apsidrausti (‚hedge‘) nuo tam tikrų galimų rinkos veiksnių (pvz., žaliavų kainos kitimo, valiutų kurso pokyčių, produkcijos pardavimo kainų kitimo ar pan.).

Pačios išvestinės priemonės skirstomos į standartizuotas ir nestandartizuotas, kurių įvairovė yra begalinė. Ko pasekoje jų kontrolė darosi vis sudėtingesnė, kas finansų rinkoje sukelia daug papildomų rizikų (prisiminkime JAV kilusią CDO krizę). 

Galvojate apie investavimo pradžią? Pasirinkite tinkamą partnerį:

UAB FMĮ „Myriad capital“ – Lietuvos banko licencijuota finansų maklerio įmonė, pristatanti Danijos investicinio banko „Saxo Bank“ ir  “Interactive Brokers” grupės sukurtas investavimo platformas, kurių pagalba pasieksite pasaulio finansų rinkas patraukliomis sąlygomis.

Kreipkitės dėl FMĮ „Myriad capital“ pagalbos:
UAB FMĮ "Myriad capital", Liepyno g. 25A, Vilnius
+370 645 30102
info@myriadcapital.lt
Skaityti daugiau apie „Myriad capital“ paslaugas.

Komentarai

Rokas_Lukosius 2016-12-02 15:45:32

Laukiame komentarų!

Rekomenduojame

Mums įdomi Jūsų nuomonė!