Fondo valdytojas

Tema: Investavimas

Terminas anglų kalba: Fund Manager


Trumpai

Fondų valdytojas – tai Valdymo Įmonės darbuotojas, kuris  yra atsakingas už investicinio fondo (ar pensijų fondo) sudėtį bei rezultatą. Fondų valdytojas (jei nėra kolektyvinio valdymo) priima sprendimus kada ir kokias investicines priemones pirkti ar parduoti. 

Plačiau

Fondų valdytojai reikalingi tik aktyviai valdomuose fonduose, ir žinoma, fondų valdytojas privalo laikytis numatytos fondo investavimo strategijos. Kuo investavimo strategija griežtesnė ir tikslesnė, tuo mažiau veiksmų laisvės lieka valdytojui. Daugiausia veiksmų laisvės turi laisvos strategijos ar ribotos atsakomybės (hedge) fondų valdytojai.

Didelė veiksmų laisvė dar nereiškia, kad fondo valdytojas visada stengiasi ją maksimaliai išnaudoti. Dažni veiksmai dažnai sukuria tik papildomas sąnaudas, užuot sukūrę pridėtinę vertę (alfa). Paprastai kiekvieno fondo valdytojo tikslas yra aplenkti palyginamąjį indeksą (benchmark), kas ilguoju laikotarpiu pavyksta tikrai ne kiekvienam.

Galvojate apie investavimo pradžią? Pasirinkite tinkamą partnerį:

UAB FMĮ „Myriad capital“ – Lietuvos banko licencijuota finansų maklerio įmonė, pristatanti Danijos investicinio banko „Saxo Bank“ ir  “Interactive Brokers” grupės sukurtas investavimo platformas, kurių pagalba pasieksite pasaulio finansų rinkas patraukliomis sąlygomis.

Kreipkitės dėl FMĮ „Myriad capital“ pagalbos:
UAB FMĮ "Myriad capital", Liepyno g. 25A, Vilnius
+370 645 30102
info@myriadcapital.lt
Skaityti daugiau apie „Myriad capital“ paslaugas.

Komentarai

Rokas_Lukosius 2016-12-01 15:06:02

Laukiame komentarų!

Rekomenduojame

Mums įdomi Jūsų nuomonė!