Didelės kapitalizacijos akcijos

Tema: Investavimas

Terminas anglų kalba: Large Cap Stocks


Trumpai

Kapitalizacija parodo įmonės vertę biržoje. Įmonės yra dažnai skirstomos pagal savo kapitalizacijos dydį. Didelės kapitalizacijos akcijomis vadinamos akcijos tų įmonių, kurios pagal savo vertę vertybinių popierių biržoje gali būti klasifikuojamos kaip didžiausios.

Plačiau

Nors yra ir smulkesnių skirstymų (išskiriant mikro, mini, mega ir kitokius porūšius), tačiau tradiciškai išskiriamos didelės, vidutinės bei mažos kapitalizacijos įmonės. Nėra vieningo standarto, kokio dydžio įmonės priskiriamos prie didelės kapitalizacijos įmonių.

Tokios kompanijos yra stabilesnės bei labiau nuspėjamos, ir daugiau mažiau visiems žinomos, todėl ypatingai aukštos grąžos iš jų tikėtis sunku. Šių akcijų kapitalizacija siekia milijardus eurų ar JAV dolerių, o Baltijos šalių biržose šios kategorijos akcijų realiai nėra.

Galvojate apie investavimo pradžią? Pasirinkite tinkamą partnerį:

UAB FMĮ „Myriad capital“ – Lietuvos banko licencijuota finansų maklerio įmonė, pristatanti Danijos investicinio banko „Saxo Bank“ ir  “Interactive Brokers” grupės sukurtas investavimo platformas, kurių pagalba pasieksite pasaulio finansų rinkas patraukliomis sąlygomis.

Kreipkitės dėl FMĮ „Myriad capital“ pagalbos:
UAB FMĮ "Myriad capital", Liepyno g. 25A, Vilnius
+370 645 30102
info@myriadcapital.lt
Skaityti daugiau apie „Myriad capital“ paslaugas.

Komentarai

Rokas_Lukosius 2016-12-01 14:41:18

Laukiame komentarų!

Rekomenduojame

Mums įdomi Jūsų nuomonė!