Pigios akcijos

Tema: Investavimas

Terminas anglų kalba: Cheap Stocks


Jei investuotojai "diletantai" pigiomis akcijomis laiko tas, kurių viena biržoje kainuoja pigiau, tai profesionalų požiūris yra visiškai kitoks: pigios yra tos akcijos, kurių kaina rinkoje yra mažesnė nei jų vertė, o toks pigumas gali būti matuojamas rinkos rodikliais (P/E, EV/EBITDA, EV/S, P/CF ir kitais, priklausomai nuo to, kokio pobūdžio kompanija yra vertinama).

Pigios akcijos labai panašios į neįvertintas akcijas, tik gali neatsižvelgti į tam tikrus trūkumus dėl kurių jos bus pigios. Todėl, vien pigiais rodikliais pasikliauti neverta, nes daug kas priklauso nuo aplinkybių bei įmonės specifikos.

Bet jei profesionalus investuotojas sako, kad tam tikros akcijos yra pigios, greičiausiai jis nori pasakyti, kad tų akcijų santykiniai rinkos rodikliai yra palyginti žemi.

Galvojate apie investavimo pradžią? Pasirinkite tinkamą partnerį:

UAB FMĮ „Myriad capital“ – Lietuvos banko licencijuota finansų maklerio įmonė, pristatanti Danijos investicinio banko „Saxo Bank“ ir  “Interactive Brokers” grupės sukurtas investavimo platformas, kurių pagalba pasieksite pasaulio finansų rinkas patraukliomis sąlygomis.

Kreipkitės dėl FMĮ „Myriad capital“ pagalbos:
UAB FMĮ "Myriad capital", Liepyno g. 25A, Vilnius
+370 645 30102
info@myriadcapital.lt
Skaityti daugiau apie „Myriad capital“ paslaugas.

Komentarai

Rokas_Lukosius 2016-12-01 14:47:08

Laukiame komentarų!

Rekomenduojame

Mums įdomi Jūsų nuomonė!