Profesionalus investuotojas

Tema: Investavimas

Terminas anglų kalba: Professional Investor


Trumpai

Profesionalūs investuotojai – tai investuotojų kategorija, prie kurios priskiriami patyrę bei pakankamai žinių turintys investuotojai. Tai gali būti tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys.

Plačiau

Profesionaliems investuotojams pirmiausia priskiriami visi licenciją turintys finansų rinkos dalyviai (bankai, FMĮ ir pan.), taip pat valstybinės įmonės bei privačios įmonės, kurios neatitinka mažos bei vidutinės įmonės kriterijų.

Profesionaliais klientais gali būti taip pat ir fiziniai asmenys (patys to pageidaujantys), tačiau kriterijai ganėtinai aukšti, ir tai palyginti retas atvejis.

Teisiškai profesionalūs investuotojai yra gan griežtai išskirti, nes jiems taikomos skirtingos apsaugos nuostatos, ir jų investavimo procesas mažiau reglamentuojamas. Taip pat, jiems siūlomų investicijų spektras gali būti platesnis.

Galvojate apie investavimo pradžią? Pasirinkite tinkamą partnerį:

UAB FMĮ „Myriad capital“ – Lietuvos banko licencijuota finansų maklerio įmonė, pristatanti Danijos investicinio banko „Saxo Bank“ ir  “Interactive Brokers” grupės sukurtas investavimo platformas, kurių pagalba pasieksite pasaulio finansų rinkas patraukliomis sąlygomis.

Kreipkitės dėl FMĮ „Myriad capital“ pagalbos:
UAB FMĮ "Myriad capital", Liepyno g. 25A, Vilnius
+370 645 30102
info@myriadcapital.lt
Skaityti daugiau apie „Myriad capital“ paslaugas.

Komentarai

Rokas_Lukosius 2016-12-01 15:43:46

Laukiame komentarų!

Rekomenduojame

Mums įdomi Jūsų nuomonė!