Flipinimas

Tema: Investavimas

Terminas anglų kalba: Flipping


Tai gali būti dalis investavimo strategijos, nors ko gero ši sąvoka yra artimesnė spekuliavimui, nei investavimui. Tai procesas, kuomet investuotojas įsigyja tam tikrą turtą tikėdamas, kad jis yra deramai neįvertintas, turėdamas tikslą jį netrukus už aukštesnę kainą parduoti.

Kalbant apie investavimą į vertybinių popierius, „flipinimas“ paprastai vyksta IPO proceso metu: kuomet akcijos platinamos pirmą kartą, investuotojai turi pirkti akcijas tiesiogiai iš platintojo. Jei akcijos būna tikrai vertos dėmesio, jos brangsta jau pirmąją prekybos biržoje dieną, kuomet „flipintojai“ ir stengiasi jas parduoti. Visgi, realioje praktikoje viskas yra kiek sudėtingiau..

Nekilnojamo turto rinkoje kilimo laikotarpiu „flipinimas“ taip pat būna populiarus, tiesa, čia jis reiškia daugiau mažiau elementarią spekuliaciją, kuomet investuotojas pigiai nuperka tam tikrą turtą ir iš karto bando jį parduoti brangiau.

Galvojate apie investavimo pradžią? Pasirinkite tinkamą partnerį:

UAB FMĮ „Myriad capital“ – Lietuvos banko licencijuota finansų maklerio įmonė, pristatanti Danijos investicinio banko „Saxo Bank“ ir  “Interactive Brokers” grupės sukurtas investavimo platformas, kurių pagalba pasieksite pasaulio finansų rinkas patraukliomis sąlygomis.

Kreipkitės dėl FMĮ „Myriad capital“ pagalbos:
UAB FMĮ "Myriad capital", Liepyno g. 25A, Vilnius
+370 645 30102
info@myriadcapital.lt
Skaityti daugiau apie „Myriad capital“ paslaugas.

Komentarai

Rokas_Lukosius 2016-12-01 14:53:56

Laukiame komentarų!

Rekomenduojame

Mums įdomi Jūsų nuomonė!