Akcijų rinka

Tema: Finansų rinkos

Terminas anglų kalba: Stock Market


Trumpai

Akcijų rinka tai virtualus mechanizmas, kur susitinka akcijų leidėjai, pirkėjai, pardavėjai bei kiti suinteresuoti rinkos dalyviai.

Plačiau

Tai dalis visos finansų rinkos, apimanti visus nuosavybės vertybinius popierius, nepriklausomai nuo to ar jie prekiaujami akcijų biržose, ar ne (net ir biržose nekotiruojamais (nelistinguojamais) vertybiniais popieriais galima prekiauti sudarant tiesioginius sandorius), tad galima sakyti, kad akcijų rinka yra platesnis terminas nei akcijų birža.

Akcijų rinka visuomet pritraukia ypatingai daug dėmesio finansinių naujienų sraute (ne Lietuvoje, bet išsivysčiusiose šalyse, kur investavimas labiau paplitęs) palyginti su kitomis finansų rinkos dalimis, nors savo dydžiu ir nusileidžia obligacijų rinkai, o apyvartomis – valiutų rinkai.

Akcijų rinką taip pat būtų galima skaidyti į smulkesnes rinkas: paprastųjų akcijų rinką bei privilegijuotų akcijų rinką. Taip pat dažnai investuotojai akcijų rinkas skirsto į išsivysčiusių šalių rinkas (developed markets) ar besivystančių šalių rinkas (emerging markets).

Galvojate apie investavimo pradžią? Pasirinkite tinkamą partnerį:

UAB FMĮ „Myriad capital“ – Lietuvos banko licencijuota finansų maklerio įmonė, pristatanti Danijos investicinio banko „Saxo Bank“ ir  “Interactive Brokers” grupės sukurtas investavimo platformas, kurių pagalba pasieksite pasaulio finansų rinkas patraukliomis sąlygomis.

Kreipkitės dėl FMĮ „Myriad capital“ pagalbos:
UAB FMĮ "Myriad capital", Liepyno g. 25A, Vilnius
+370 645 30102
info@myriadcapital.lt
Skaityti daugiau apie „Myriad capital“ paslaugas.

Komentarai

Rokas_Lukosius 2016-12-02 15:39:00

Laukiame komentarų!

Rekomenduojame

Mums įdomi Jūsų nuomonė!