Žaliavų rinka

Tema: Finansų rinkos

Terminas anglų kalba: Commodity Market


Trumpai

Žaliavų rinka apima visas biržose ar kitose rinkose prekiaujamas žaliavas: naftą, auksą, grūdus ir galybę kitų.

Plačiau

Žaliavų rinka yra viena pagrindinių finansų rinkos dalių. Ši rinka apima visą prekybą žaliavomis, kurios yra taip pat žinomos kaip baziniai resursai išgaunami iš žemės gelmių ar užauginami: auksas, nafta, kviečiai ar kita. Be to, žaliavų rinkose prekiaujama ir jau perdirbtais produktais, kaip kad sūris.

Taip pat žaliavų rinką atstovauja ir galybė ETF‘ų (biržose prekiaujamų fondų) bei kitų išvestinių priemonių. Žaliavomis gali būti prekiaujama tiek žaliavų biržose, tiek ir OTC rinkose

Nepaisant didžiulės žaliavų įvairovės, šioje rinkoje dominuoja nafta, nuo kurios kainų priklauso ir daugelio kitų žaliavų vertė. Kitas svarbus momentas yra tai, kad biržose paprastai prekiaujama ne pačiomis žaliavomis, o jų ateities sandoriais. O tos pačios žaliavos skirtingose vietose gali kainuoti skirtingai.

Galvojate apie investavimo pradžią? Pasirinkite tinkamą partnerį:

UAB FMĮ „Myriad capital“ – Lietuvos banko licencijuota finansų maklerio įmonė, pristatanti Danijos investicinio banko „Saxo Bank“ ir  “Interactive Brokers” grupės sukurtas investavimo platformas, kurių pagalba pasieksite pasaulio finansų rinkas patraukliomis sąlygomis.

Kreipkitės dėl FMĮ „Myriad capital“ pagalbos:
UAB FMĮ "Myriad capital", Liepyno g. 25A, Vilnius
+370 645 30102
info@myriadcapital.lt
Skaityti daugiau apie „Myriad capital“ paslaugas.

Komentarai

Rokas_Lukosius 2016-12-02 15:49:44

Laukiame komentarų!

Rekomenduojame

Mums įdomi Jūsų nuomonė!