Perėmimas

Tema: Įmonių finansai

Terminas anglų kalba: Takeover


Perėmimu finansuose laikoma kai viena įmonė įsigyja kitą įmonę, perimant jos valdymo kontrolę. Tokie sandoriai yra nuolatinė pasaulinės M&A rinkos dalis. Jie paprastai suaktyvėja akcijų rinkoms kylant į viršų, ir įvyksta kur kas rečiau, kuomet rinkos yra stipriai nukritusios.

Didelės ir augančios korporacijos visuomet ieško tinkamų įsigijimams taikinių, kaip ir tinkamo meto jiems. Sinergija tarp veiklos sričių bemaž visuomet tampa oficialia įsigijimų ar susijungimų priežastimi, tačiau dažnai sprendimus įtakoja ne vien finansiniai motyvai, bet ir vadovybės ambicijos. Svarbu atkreipti dėmesį, kad kitos įmonės įsigijimas gali ne tik sukurti papildomą vertę, bet taip pat ją ir sunaikinti, atsižvelgiant į mokamą kainą, sukuriamą sinergiją, bei pačios įmonės vertinimus.

Galvojate apie investavimo pradžią? Pasirinkite tinkamą partnerį:

UAB FMĮ „Myriad capital“ – Lietuvos banko licencijuota finansų maklerio įmonė, pristatanti Danijos investicinio banko „Saxo Bank“ ir  “Interactive Brokers” grupės sukurtas investavimo platformas, kurių pagalba pasieksite pasaulio finansų rinkas patraukliomis sąlygomis.

Kreipkitės dėl FMĮ „Myriad capital“ pagalbos:
UAB FMĮ "Myriad capital", Liepyno g. 25A, Vilnius
+370 645 30102
info@myriadcapital.lt
Skaityti daugiau apie „Myriad capital“ paslaugas.

Komentarai

Rokas_Lukosius 2016-12-02 16:33:28

Laukiame komentarų!

Rekomenduojame

Mums įdomi Jūsų nuomonė!