Laukiame komentarų!
Tema: Investavimas
Terminas anglų kalba: Where to invest?
Kur investuoti? Į ką investuoti? Šie klausimai visuomet aktualūs, ir visuomet sukasi investuotojo galvoje.
Bet lengvo (ir vieno) atsakymo į šiuos klausimus nėra. Daug priklauso tiek nuo rinkos sąlygų, kurios nuolatos keičiasi, tiek ir nuo investuotojo poreikių bei galimybių, kaip ir jo asmeninių savybių bei investavimo strategijos.
Kur investuoti, būtų galima pasakyti tik labai gerai pažįstant investuotojo poreikius bei jo rizikos toleranciją, bei išmanant pačią investicijų rinką. Jei norėtumėm žinoti kur investuoti, prieš turėtumėm atsakyti į daugybę su investavimu susijusių klausimų.
Iš principo investuoti galima į šias pagrindines investicijų klases:
Sprendžiant kur investuoti konkrečiai, pirmiausia reikėtų atsakyti į tokius klausimus:
Aišku tokie klausimai bei klasifikacija - labai grubūs. Pilna investuotojo strategija turėtų būti nuosekli bei kompleksiška, kad vykdomi investiciniai sprendimai būtų tikrai efektyvūs.
Vis tik jei norėtumėte žinoti, kur investuoti jums geriausia konkrečiai, bet neturite reikiamos patirties, tuomet reikėtų susirasti patikimą konsultantą, ar pačiam skirti daug laiko bei energijos investavimo subtilybėmis. Jei taip ir nutartumėte padaryti, galite pradėti nuo knygos "Investuotojo išpažintis" perskaitymo.
Konsultacijos
Šiais ir kitais rūpimais finansiniais klausimais -
kreipkitės dėl profesionalios finansų konsultacijos.
Konsultuoja Finansistas.net autorius.
Laukiame komentarų!
Deja bet taip. Investuojant reikia tarpininkui patikėti pinigus, o patikint pinigus, patikimumas ir reputacija yra svarbiausia.
Visada yra kas skolina: Savy, Paskolų klubas, Finbee ir t.t.
Su nežinomais brokeriais greitai galima prarasti visus pinigus.
Įdomi tema. Infliacijos lygis priklauso nuo politikos. Ar jis realus didesnis nei oficialus? Galbūt. Tačiau kaip tiksliai išmatuoti?
Koks iš tiesų optimalus infliacijos lygis?
------------------------------------------------------------