Išankstiniai sandoriai

Tema: Investavimas

Terminas anglų kalba: Forwards


Išankstiniai sandoriai - išvestinės finansinės priemonės, savo turiniu praktiškai identiškos ateities sandoriams. Tokį sandorį sudarančios šalys įsipareigoja parduoti bei nupirkti sutartą objektą sutartu laiku, bei už sutartą kainą.

Išankstinių sandorių skirtumas nuo ateities sandorių yra tas, kad šie sandoriai yra neprekiaujami biržose, ir yra tik jį sudariusių asmenų reikalas, ir jų sąlygos gali būti pritaikytos prie sudarančių šalių poreikių. Todėl išankstiniai sandoriai gali būti įvairesni nei ateities sandoriai, bei turėti daugiau specifinių sąlygų.

Sudarant tokius sandorius susiduriama ne tik su rinkos rizika, tačiau taipogi atsiranda rizika, kad kita šalis nesugebės įvykdyti savo įsipareigojimo, todėl svarbu sudarančių šalių patikimumas, ar mokumo užtikrinimo sistema.

Galvojate apie investavimo pradžią? Pasirinkite tinkamą partnerį:

UAB FMĮ „Myriad capital“ – Lietuvos banko licencijuota finansų maklerio įmonė, pristatanti Danijos investicinio banko „Saxo Bank“ ir  “Interactive Brokers” grupės sukurtas investavimo platformas, kurių pagalba pasieksite pasaulio finansų rinkas patraukliomis sąlygomis.

Kreipkitės dėl FMĮ „Myriad capital“ pagalbos:
UAB FMĮ "Myriad capital", Liepyno g. 25A, Vilnius
+370 645 30102
info@myriadcapital.lt
Skaityti daugiau apie „Myriad capital“ paslaugas.

Komentarai

Rokas_Lukosius 2016-12-01 15:22:17

Laukiame komentarų!

Rekomenduojame

Mums įdomi Jūsų nuomonė!