Investiciniai produktai

Tema: Investavimas

Terminas anglų kalba: Investment Products


Trumpai

Investiciniai produktai – tai investuotojams paruoštos, patogiai „supakuotos“ investicinės priemonės. Idealūs pavyzdžiai yra investiciniai fondai, investicinis gyvybės draudimas. 

Plačiau

Nors iš dalies visas investicines priemones galima laikyti investiciniais produktais, tačiau kai kalbame apie investavimą plačiąja prasme, žmonės daugiau yra linkę investuoti į tai, kas jiems yra siūloma – „padedam ant lėkštutės“.

Aišku, kad kiekvieną daiktą paruošti pardavimui tinkamu produktu, reikia išleisti nemažai pinigų. Taip pat yra ir su investiciniais produktais. Pagrindinėmis sąnaudomis čia tampa marketingo ir platinimo (kuris kartais būna ganėtinai agresyvus) išlaidos. Tokias išlaidas netiesiogiai turi apmokėti investuotojai, todėl tai nėra pats efektyviausias investavimo būdas.

Galvojate apie investavimo pradžią? Pasirinkite tinkamą partnerį:

UAB FMĮ „Myriad capital“ – Lietuvos banko licencijuota finansų maklerio įmonė, pristatanti Danijos investicinio banko „Saxo Bank“ ir  “Interactive Brokers” grupės sukurtas investavimo platformas, kurių pagalba pasieksite pasaulio finansų rinkas patraukliomis sąlygomis.

Kreipkitės dėl FMĮ „Myriad capital“ pagalbos:
UAB FMĮ "Myriad capital", Liepyno g. 25A, Vilnius
+370 645 30102
info@myriadcapital.lt
Skaityti daugiau apie „Myriad capital“ paslaugas.

Komentarai

Rokas_Lukosius 2016-12-01 15:29:34

Laukiame komentarų!

Rekomenduojame

Mums įdomi Jūsų nuomonė!