BRIC šalys

Tema: Finansų rinkos

Terminas anglų kalba: BRIC Countries


Trumpai

BRIC valstybės – tai keturios pagrindinės besivystančios pasaulio valstybės: Brazilija, Rusija, Indija ir Kinija (BRIC pavadinimą sudaro šių valstybių pavadinimų pirmosios raidės anglų kalba). 

Plačiau

Finansų pasaulyje viskas kategorizuojama, o rinkos apart kitokių požymių labai dažnai skirstomos į išsivysčiusias ir besivystančias. Toks skirstymas visiškai natūralus dėl absoliučiai skirtingo rizikos lygio, bei tam tikrų ekonominių dėsningumų. Dėl savo masto BRIC šalys daugeliu atveju atstovauja visą besivystančių šalių regioną.

Šis terminas pradėtas naudoti dar 2001 metais, ir nuo to laiko šių šalių ekonomikos dėsningai stiprėjo kaip ir jų vaidmuo pasaulinėje ekonomikoje bei politikoje. Kinija po truputį jau tampa galingiausia pasaulio ekonomika (tiksli data priklauso matavimo standartų), o po kiek laiko jos pėdomis seks ir Indija.

BRIC šalys paprastai labai populiarios tarp investuotojų: Brazilija ir Rusija yra itin turtingos žaliavomis, kas turi didelį svertą augant pasaulio populiacijai, tuo tarpu Kinija ir Indija gali pasigirti itin sparčiu ekonomikos augimo tempu, o turint tokį milžinišką gyventojų skaičių tai neišvengiamas kelias į galingiausias ekonomikas pasaulyje. 


 

Domina šių šalių ekonomikos? Panagrinėkite šių šalių ekonomikos apžvalgas (2008): Brazilijos ir Rusijos ekonominė apžvalga, Kinijos ir Indijos ekonominė apžvalga.

Galvojate apie investavimo pradžią? Pasirinkite tinkamą partnerį:

UAB FMĮ „Myriad capital“ – Lietuvos banko licencijuota finansų maklerio įmonė, pristatanti Danijos investicinio banko „Saxo Bank“ ir  “Interactive Brokers” grupės sukurtas investavimo platformas, kurių pagalba pasieksite pasaulio finansų rinkas patraukliomis sąlygomis.

Kreipkitės dėl FMĮ „Myriad capital“ pagalbos:
UAB FMĮ "Myriad capital", Liepyno g. 25A, Vilnius
+370 645 30102
info@myriadcapital.lt
Skaityti daugiau apie „Myriad capital“ paslaugas.

Komentarai

Rokas_Lukosius 2016-12-02 15:51:35

Laukiame komentarų!

Rekomenduojame

Mums įdomi Jūsų nuomonė!