Varantai

Tema: Finansų rinkos

Terminas anglų kalba: Warrants


Trumpai

Varantai – tai išvestinės finansinės priemonės, kurios suteikia teisę įsigyti papildomų įmonės akcijų iš anksto sutartomis sąlygomis. Tik akcijų leidėjas (pati įmonė) gali išleisti tokius vertybinius popierius.

Plačiau

Neskaitant to, kad varantus sukuria (išleidžia įmonės), o opcionus sukuria finansų tarpininkai, savo prasme šios priemonės jų turėtojų atžvilgiu yra labai panašios: jos leidžia pasirinkti, ar jų savininkas atėjus sutartam laikui norės įsigyti akcijų už iš anksto sutartą kainą. 

Varantai dažnai būna orientuoti į ilgesnį laikotarpį nei opcionai. Taip pat gali būti nustatyta tam tikri apribojimai prekyba šiais vertybiniais popieriais. 

Jei varantų savininkas suėjus terminui nori pasinaudoti jų suteikiama teise, įmonė išleidusi varantus, privalo išleisti naujas akcijas ir perleisti jas varanto savininkui už nustatytą kainą.

Galvojate apie investavimo pradžią? Pasirinkite tinkamą partnerį:

UAB FMĮ „Myriad capital“ – Lietuvos banko licencijuota finansų maklerio įmonė, pristatanti Danijos investicinio banko „Saxo Bank“ ir  “Interactive Brokers” grupės sukurtas investavimo platformas, kurių pagalba pasieksite pasaulio finansų rinkas patraukliomis sąlygomis.

Kreipkitės dėl FMĮ „Myriad capital“ pagalbos:
UAB FMĮ "Myriad capital", Liepyno g. 25A, Vilnius
+370 645 30102
info@myriadcapital.lt
Skaityti daugiau apie „Myriad capital“ paslaugas.

Komentarai

Rokas_Lukosius 2016-12-02 15:48:30

Laukiame komentarų!

Rekomenduojame

Mums įdomi Jūsų nuomonė!