Reklama

Pagal "Google Analytics" statistiką ši svetainė per mėnesį sulaukia apie 40 tūkst. lankytojų, iš kurių virš 30 tūkst. unikalūs lankytojai. Per mėnesį svetainė sulaukia apie 60 tūkst. peržiūrių. 

Svetainėje yra šimtai kokybiškų puslapių finansų, investavimo bei ekonomikos temomis. Taip pat per 100 įvairių finansinių skaičiuoklių. Tačiau skaičiai šios svetainės neatspindi, nes visa jos vertė yra kokybėje. Visas turinys yra profesionalus ir aukščiausios kokybės (ko šiuolaikinėje spaudoje retai aptiksite). Svetainės autorius - finansų srities profesionalas, daug metų dirbęs finansų srityje, 'investicijų valdymo' magistras, knygos apie investavimą autorius. Daugiau apie autorių galite skaityti čia.

FINANSISTAS.NET yra daugiau šviečiamasis nei komercinis projektas, tačiau norisi, kad svetainė vystytųsi, plėstų savo lankytojų ratą ir funkcijas. O tai. deja, neišvengiamai susiduria su finansavimo klausimu. 

Jei Jus domina ilgalaikė reklama šioje svetainėje, susiekite el. paštu: rokas.lukosius@gmail.com

Standartinių įkainių nėra. Apibrėžkite savo poreikį, pabandysime pasiūlyti priimtiniausią sprendimą. Išrašomos PVM sąskaitos-faktūros.

 Konsultacijos

  • Nespėjate susitvarkyti su įmonės finansų valdymu?
  • Planuojate verslo investicijas, bet negalite apsispręsti ar verta investuoti?
  • Nesate tikri, ar įmonė dirba pakankamai efektyviai? 
  • Norite pirkti ar parduoti verslą, bet trūksta žinių?

Šiais ir kitais rūpimais finansiniais klausimais -

                      kreipkitės dėl profesionalios finansų konsultacijos

Konsultuoja Finansistas.net autorius.