Atsakomybės ribojimas ir privatumo politika


FINANSISTAS.net neatsako ir neprisiima jokios atsakomybės už svetainėje esančios informacijos tikslumą bei teisingumą, taip pat už bet kokius sprendimus ar veiksmus, padarytus remiantis šia informacija. Šioje interneto svetainėje pateikta informacija yra autoriaus nuomonė, ir gali būti subjektyvi.


PRIVATUMO POLITIKA

Pirmiausia, norime pabrėžti, kad ši Svetainė (www.finansistas.net) nesiima jokių specialių priemonių savo lankytojų sekimui, o Jūsų saugumas bei privatumas šioje Svetainėje – vienas mūsų prioritetų. Vis tik, naudojamės trečiųjų šalių paslaugomis, kurios gali naudoja ar gali naudoti slapukus („cookies“) šioje Svetainėje.

Jei naršote šioje Svetainėje, tai laikoma Jūsų sutikimu su šia privatumo ir atsakomybės politika bei čia esančiais slapukais.

Šioje Svetainėje gali būti tokie slapukai:

  • Naudojame „Google Analytics“ Svetainės analizės sistemą. Šią paslaugą teikia „Google (Alphabet)“ kompanija. „Google Analytics“ naudoja slapukus, tekstinius dokumentus bei kitas priemones informacijos rinkimui. Šie duomenys yra perduodami ir kaupiam paslaugą teikiančios kompanijos serveriuose. Duomenys naudojami Svetainės lankytojų elgsenos analizei. Negalime garantuoti, jog „Google“ neperduos šių duomenų trečiosioms šalims. „Google Analytics“ duomenų rinkimą galima atjungti nustatant atitinkamus nustatymus naudojamoje naršyklėje.
  • Svetainėje naudojami įvairūs socialiniai įskiepiai: „Facebook“, „LinkedIn“, „Google+“. Šie papildiniai puslapyje išskirti socialinio tinklo logotipu, ar kitu įprastu skiriamuoju ženklu. Jei esate prisijungęs prie „Facebook“ ar kito socialinio tinklo paskyros, socialinių tinklų kompanijos susies Jūsų naršymo duomenis su kitais apie Jus kaupiamais duomenimis. Duomenys patenka į „Facebook“ ar kitų socialinių tinklų serverį, ko pasekoje, gali būti perduoti trečiosioms šalims.
  • Kai kuriuose svetainės puslapiuose naudojami kiti trečiųjų šalių įskiepiai (Investing.com, Flarum ar kt.), kurie taip pat gali turėti savo slapukus ("Adform" ir kt.), kurie perduoda duomenis į jų serverį.
  • Trečiųjų šalių paslaugų teikėjai, įskaitant „Google“, naudoja slapukus skelbimams teikti atsižvelgiant į naudotojo ankstesnius apsilankymus jūsų arba kitose svetainėse; kai „Google“ naudoja reklamavimo slapukus, ji ir jos partneriai gali teikti skelbimus naudotojams atsižvelgdami į jų apsilankymus jūsų svetainėse ir (arba) kitose interneto svetainėse; naudotojai gali atsisakyti suasmeninto reklamavimo, apsilankę, apsilankę skiltyje Skelbimų nustatymai.


ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAS

Visuomet stengiamės pateikti kuo tikslesnę, šiuolaikiškesnę bei objektyvesnę informaciją, tačiau negalime užtikrinti jos tikslumo, bei neatsakome už jokias pasekmes, kilusias naudojantis šioje Svetainėje (www.finansistas.net) esančia informacija, nepriklausomai nuo to, ar pateikta informacija buvo tiksli, ar apie ją buvo žinoma Svetainės autoriams. Nesuteikiame jokių garantijų dėl svetainėje esančios informacijos tikslumo bei naudojimo tinkamumo.

Svetainėje pateiktos rinkos, investicinių priemonių apžvalgos ar kiti su rinkomis bei įvykiai susiję straipsniai nėra rekomendacija pirkti, parduoti ar atlikti kitus veiksmus su finansinėmis priemonėmis, tačiau yra autoriaus nuomonė, kuri gali būti subjektyvi. Neatsakome už jokius nuostolius, patirtus remiantis šioje Svetainėje esančia informacija.

Forume bei komentaruose esanti informacija yra nesusijusi su Svetainės autoriais, ir šį turinį Svetainė jokios atsakomybės neprisiima. Svetainės lankytojas lankydamasis šioje svetainėje tuo patvirtina, jog nepriima ir nepriims jokių investicinių sprendimų remdamasis Svetainėje esančia informacija.

Svetainė nėra skirta JAV piliečiams bei rezidentams, taip pat ir kitų valstybių, kurių įstatymai draudžia naudoti Svetainę, piliečiams bei rezidentams. 

AUTORINĖS TEISĖS

Svetainėje esanti informacija, įskaitant, bet neapsiribojant, tesktas, paveiksliukai, skaičiuoklės, dizainas, logotipas, failai yra Svetainės nuosavybė. Visą šią informacija naudoti kituose informaciniuose leidimuose, interneto tinklapiuose ar moksliniuose darbuose – be rašytinio sutikimo griežtai draudžiama.

 Konsultacijos

  • Nespėjate susitvarkyti su įmonės finansų valdymu?
  • Planuojate verslo investicijas, bet negalite apsispręsti ar verta investuoti?
  • Nesate tikri, ar įmonė dirba pakankamai efektyviai? 
  • Norite pirkti ar parduoti verslą, bet trūksta žinių?

Šiais ir kitais rūpimais finansiniais klausimais -

                      kreipkitės dėl profesionalios finansų konsultacijos

Konsultuoja Finansistas.net autorius.