Privati bankininkystė

Tema: Investavimas

Terminas anglų kalba: Private Banking


Trumpai

Privati bankininkystė – tai komercinių ar investicinių bankų paslauga, kuri paprastai siūloma tik išskirtiniams (turtingiausiems) banko klientams.

Plačiau

Klientui, gavusiam privačios bankininkystės paslaugą, paskiriamas asmeninis bankininkas, į kurį galima kreiptis visais bankiniais klausimais, o pastarasis savo ruožtu stengiasi tokiam klientui kuo labiau įtikti, ir tuo pačiu įsiūlyti daugiau papildomų paslaugų, nes puikiai žino, kad klientas jas gali įpirkti. 

Dažnai asmeninis bankininkas pasiūlys geresnes sąlygas nei įprastiniams banko klientams. Taip pat jis labiau įsigilins į rūpimus klausimus, ir pateiks profesionalesnius atsakymus.

Privačioji bankininkystė įtraukia daugelį finansinių paslaugų: investicijų valdymą, trumpalaikį bei ilgalaikį finansavimą, banko kreditines bei mokėjimų korteles, draudimą, asmeninių finansų planavimą, ir visas kitas standartines bankų paslaugas.

Norint, kad bankas skirtų privačiosios bankininkystės paslaugą, paprastai reikia patekti į tam tikrą kategoriją klientų, turinčių pakankamą turto ar pajamų kiekį. 

Patiko informacija?

Pasidalink nuoroda su draugais ir kolegomis! Kelkime lietuvių finansinį raštingumą kartu!

Komentarai

Rokas_Lukosius 2016-12-01 15:00:48

Laukiame komentarų!