Privati bankininkystė

Tema: Investavimas

Terminas anglų kalba: Private Banking


Trumpai

Privati bankininkystė – tai komercinių ar investicinių bankų paslauga, kuri paprastai siūloma tik išskirtiniams (turtingiausiems) banko klientams.

Plačiau

Klientui, gavusiam privačios bankininkystės paslaugą, paskiriamas asmeninis bankininkas, į kurį galima kreiptis visais bankiniais klausimais, o pastarasis savo ruožtu stengiasi tokiam klientui kuo labiau įtikti, ir tuo pačiu įsiūlyti daugiau papildomų paslaugų, nes puikiai žino, kad klientas jas gali įpirkti. 

Dažnai asmeninis bankininkas pasiūlys geresnes sąlygas nei įprastiniams banko klientams. Taip pat jis labiau įsigilins į rūpimus klausimus, ir pateiks profesionalesnius atsakymus.

Privačioji bankininkystė įtraukia daugelį finansinių paslaugų: investicijų valdymą, trumpalaikį bei ilgalaikį finansavimą, banko kreditines bei mokėjimų korteles, draudimą, asmeninių finansų planavimą, ir visas kitas standartines bankų paslaugas.

Norint, kad bankas skirtų privačiosios bankininkystės paslaugą, paprastai reikia patekti į tam tikrą kategoriją klientų, turinčių pakankamą turto ar pajamų kiekį. 

Galvojate apie investavimo pradžią? Pasirinkite tinkamą partnerį:

UAB FMĮ „Myriad capital“ – Lietuvos banko licencijuota finansų maklerio įmonė, pristatanti Danijos investicinio banko „Saxo Bank“ ir  “Interactive Brokers” grupės sukurtas investavimo platformas, kurių pagalba pasieksite pasaulio finansų rinkas patraukliomis sąlygomis.

Kreipkitės dėl FMĮ „Myriad capital“ pagalbos:
UAB FMĮ "Myriad capital", Liepyno g. 25A, Vilnius
+370 645 30102
info@myriadcapital.lt
Skaityti daugiau apie „Myriad capital“ paslaugas.

Komentarai

Rokas_Lukosius 2016-12-01 15:00:48

Laukiame komentarų!

Rekomenduojame

Mums įdomi Jūsų nuomonė!