Pardavimai

Tema: Finansų analizė

Terminas anglų kalba: Sales


Trumpai

Pardavimai (pardavimo pajamos) - tai pinigų suma, už kurią per tam tikrą (atitinkanti finansinių ataskaitų) laikotarpį įmonė pardavė prekių ir/ar paslaugų.

Plačiau

'Pardavimai' ar 'pardavimo pajamos' yra tokios pajamos, kurios gautos verčiantis tipine veikla. Į tokias pajamas nepatenka finansinės pajamos, kitos veiklos pajamos, pagautė.

Pavyzdžiui, jei gamykla gamina padangas ir jas parduoda – už parduotas padangas bus gautos pardavimo pajamos, tačiau jei ji pardavė savo gamybos įrangą – tai neturi būti priskirta prie pardavimo pajamų. Kitas pavyzdys: prekybos centras nieko negamina, tačiau perparduoda nusipirktas prekes – tuomet parduotos prekės ir bus jos pardavimo pajamos, tačiau jei tuo pačiu ši įmonė gaus palūkanas už padėtą indėlį, tai jau bus nebe pardavimo pajamos.

Pardavimai įmonei yra svarbus rodiklis, tačiau dar svarbesnis jis kartu su pelningumu. Nes jei įmonė gauna dideles pardavimo pajamas, tačiau dirba nuostolingai, tuomet jos veikla greičiausiai - nelabai sėkminga. 

Galvojate apie investavimo pradžią? Pasirinkite tinkamą partnerį:

UAB FMĮ „Myriad capital“ – Lietuvos banko licencijuota finansų maklerio įmonė, pristatanti Danijos investicinio banko „Saxo Bank“ ir  “Interactive Brokers” grupės sukurtas investavimo platformas, kurių pagalba pasieksite pasaulio finansų rinkas patraukliomis sąlygomis.

Kreipkitės dėl FMĮ „Myriad capital“ pagalbos:
UAB FMĮ "Myriad capital", Liepyno g. 25A, Vilnius
+370 645 30102
info@myriadcapital.lt
Skaityti daugiau apie „Myriad capital“ paslaugas.

Komentarai

Rokas_Lukosius 2016-11-30 18:02:33

Laukiame komentarų!

Rekomenduojame

Mums įdomi Jūsų nuomonė!