Nekilnojamo turto investuotojai

Tema: Investavimas

Terminas anglų kalba: Real Estate Investors


Trumpai

Nekilnojamojo turto investuotojai – tai tipas investuotojų, kurie investuoja tik į nekilnojamąjį turtą. Tokie investuotojai gali investuoti į įvairios paskirties nekilnojamą turtą: dažniausiai komercinius objektus (biurai, prekybiniai centrai, logistikos/sandėlių pastatai), gyvenamuosius namus ar butus, žemę.

Plačiau

Nors nekilnojamo turto investicijos iš pirmo žvilgsnio atrodo nesudėtingos (juk tiek daug pasako 'nuomos pajamingumas‘), tačiau ne visi nekilnojamo turto objektai vienodi, o jų vertę gali paveikti daugelis faktorių, ypač žemės.

Tarp nekilnojamo turto investuotojų galima išskirti šiuos pagrindinius tipus:

  • Vystytojai – tai tokie investuotojai, kurie perka žemės sklypus, parengia statinio koncepciją ir užsiima projekto valdymu, iki kol objektas bus užbaigtas, bei išnuomotas. Tai rizikinga veikla, tačiau esant palankioms rinkos sąlygoms atneša didžiulę grąžą. 
  • Ilgalaikiai investuotojai – šie investuotojai perka jau „tvarkingą“ nekilnojamą turtą, turintį stabilų pinigų srautą (nuomininkus). Tokie investuotojai nusipirkę nekilnojamą turtą jį tik administruoja, siekia maksimizuoti nuomos pajamas.
  • Mišrūs investuotojai – tai investuotojai turintys abiejų aukščiau išvardintų tipų savybių.

Galvojate apie investavimo pradžią? Pasirinkite tinkamą partnerį:

UAB FMĮ „Myriad capital“ – Lietuvos banko licencijuota finansų maklerio įmonė, pristatanti Danijos investicinio banko „Saxo Bank“ ir  “Interactive Brokers” grupės sukurtas investavimo platformas, kurių pagalba pasieksite pasaulio finansų rinkas patraukliomis sąlygomis.

Kreipkitės dėl FMĮ „Myriad capital“ pagalbos:
UAB FMĮ "Myriad capital", Liepyno g. 25A, Vilnius
+370 645 30102
info@myriadcapital.lt
Skaityti daugiau apie „Myriad capital“ paslaugas.

Rekomenduojame

Mums įdomi Jūsų nuomonė!